top of page

Ezüstös Lányok!
Már nagyon vártuk, hogy újra színpadra léphessenek a D'AEROBIC TSE versenyzői a Budapesten megrendezendő Aerobik Magyar Bajnokságon. Egyesületünk néhány versenyzője lépett csak színre, de ők mindannyian lenyűgözően versenyeztek. A junioroknál Csordás Lolli női egyéniben ezüst érmet szerzett, akár arany is lehetetett volna. Fantasztikus gyakorlatát a Világbajnok Joly Aurely készítette .Igen nagy reménység Lolli, akár a következő esztendő Világ Bajnokság tekintetében is esélye lehet a megmérettetésre. Trióban Kámea Bailey és Simon Szonja is ezüstöt nyert Lollival együtt , illetve még a fergeteges Aerodance gyakorlatukkal is a dobogó második fokára állhattak. A csapat többi tagja Kiss Borbála, Kiss Kinga és Kondorosi Nóra. Ezek a lányok sok mindent megérdemelnek, példamutató magatartásukkal és kitartásukkal , mindig a legjobbak között vannak lassan 10 éve ! A fiatal generációnak példaértékű. A D'AEROBIC TSE fiatal utánpótlás versenyzője Kormány Kata is remek gyakorlatot mutatott be, illetve a legkissebeknél Nikolov Nina egyéniben tündökölt, illetve trióban is Tóth Dorinával és Boros Petrával az oldalán.Ott Viktor Rómeó válogatott versenyző , és edző elégedett volt mindenki teljesítményével. Egyesületünk vezető edzője Dóczi Dorottya büszke minden helyezésre, megszerzett éremre.

Ebben a covid időszakban még nagyobb teljesítmény, hiszen valóban az egyesület versenyezői kicsik nagyok egyaránt az online edzéseket is végigcsinálták tisztességgel , alázattal ! Ha kedvet kaptok, gyertek Óbudára a Kunigunda útján megtaláltok minket. Hajrá DTSE ! Szép volt gyerekek !


Comments


bottom of page