top of page

Tedd szebbé Te is a rászoruló gyermekek karácsonyát!

Egyesületünk sportolói, és a Veritas Collegiate Academy Budapest 9. pioneer osztály tanulói összefogtak, és adományokat gyűjtenek a rászoruló gyermekeknek.Mi is részt veszünk a Baptista Szeretetszolgálat által szervezett CIPŐSDOBOZ akcióban. Öröm , hogy Óbudán a Kunigunda útja 60. szám alatti edzőcsarnokunk gyűjtőpont lett, ahova mindenki lerakhatja a gyermekeknek szánt ajándékokat.❤️Minden évben, de ebben a nehéz esztendőben különösen fontosnak tartjuk, hogy mindenkinek nyugodt, békés karácsonya legyen, és sok sok gyermeknek örömöt szerezzünk. Egyesületünk minden tagja, és az iskola tanulói is hozzájárulnak egy cipősdoboznyi ajándékkal a rászoruló kicsiknek, nagyoknak egyaránt.


Tedd szebbé Te is a a rászoruló gyerekek karácsonyát!


Várjuk az ajándékokkal teli cipősdobozokat! Az akció 2020. december 20-ig tart, addig juttassátok el a gyűjtőpontra a meglepetéseket.

Még több információ itt: www.cipősdoboz.hu


Comments


bottom of page